Opowieść o miłości mamy i córki #najlepszesesje


Naturalna, ciepła, delikatna - taka jest miłość matki do dziecka. Jej esencję możecie zobaczyć w sesji autorstwa Beaty Jeżak.


Zdjęcia Beaty są absolutnie niebanalne, delikatne i piękne. Nie ma w nich typowej dla fotografii rodzinnej stylizacji i cukierkowości. Nie ma też sielskości i zaaranżowanego tła. Jest tylko naturalność i miłość. Mam nadzieję, że sesja Beaty przypadnie Wam do gustu równie mocno jak mnie. Zapraszam do oglądania :)


Na zdjęciach Klaudia z Olwiką
FP i więcej zdjęć Beaty znajdziecie tutaj: https://web.facebook.com/beata.jezak.photography


Kolejny raz przekonuję się o tym, że chyba nie ma piękniejszego widoku niż maluch wtulony w swoją mamę. Wyglądają tak, jakby czas się wokół nich zatrzymał. Po prostu pięknie! A jak Wam podoba się sesja?

Przypominam, że cały czas można przesyłać do mnie propozycje najpiękniejszych sesji rodzinnych i brzuszkowych.


11 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia. Skromne, z sercem i uczuciami wypisanymi w objęciach. Bardzo nie lubię tych cukierkowych zdjęć rodzinnych, które są wszędzie i na jedno kopyto. Te taj natomiast zdecydowanie podbiły moje serduszko! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też uważam, że są świetne, ale nie skreślam tych cukierkowych. Tamte są po prostu inne i w sumie dobrze, że jest różnorodność :)

   Usuń
 2. Zdjęcia są przepiękne. Chciałabym mieć takie :) Miłość matki do dziecka jeszcze piękniejsza.nikt nie zrozumie jeśli sam mamą nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beata jest Poznania i z tego co wiem dojeżdża do klientek. Może napisz do niej :)

   Usuń
 3. Zakochałam się w tych zdjęciach <3 Cudowne!!!!!!!!!1

  OdpowiedzUsuń