Wybieramy wyjątkowy prezent na rocznicę dla faceta


Przed specjalnymi okazjami najczęściej zastanawiamy się co kupić, by sprawić bliskiej osobie przyjemność i jednocześnie ją zaskoczyć. Nie jest to proste i często wiąże się z godzinami bezskutecznego wertowania sieci, co czasem kończy się przypadkowym kliknięciem – kup teraz. Dziś ułatwię Wam to zadanie i pokażę, że warto postawić na samodzielnie zaprojektowany podarunek.

Lubię w rocznicach i wszelkich okazjach, to że są doskonałym pretekstem do celebrowania codzienności, której czasem nie doceniamy. To też dobry moment, by poświęcić bliskiej osobie więcej uwagi i bardziej ją docenić. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy rocznica jest już jedną z kilku lub nastu wcześniejszych i pula oryginalnych pomysłów zaczyna się wyczerpywać. Można oczywiście postawić na coś praktycznego, co nie wiąże się z podjęciem żadnego wysiłku, ale w takim wypadku nie będzie można mówić o wyjątkowym prezencie.

Postaw na prezent personalizowany

Ja najbardziej lubię takie upominki, które sama chciałabym sobie kupić, ale zwykle nie są to tak potrzebne rzeczy, by były priorytetem w budżecie domowym. Jest to najczęściej coś, co może zatem sprawić dużą przyjemność, ale nie jest niezbędne do życia. Jeśli dodatkowo mówimy o ważnej np. okrągłej rocznicy - fajnie, gdy prezent ją upamiętnia i jednocześnie jest pamiątką. Przygotowałam zatem kilka takich propozycji idealnych np. na rocznicę ślubu:


Nie ma chyba nic piękniejszego od fotografii, które pozwalają zatrzymać wspomnienia na zawsze. Dzisiaj większość zdjęć przechowujemy na nośnikach danych, ale ja jestem zwolenniczką tradycyjnych albumów – takich z podpisami i datami, przy których siedzi się z lampką wina i snuje opowieści o wspólnej przeszłości. Album, który dodatkowo ozdobiony jest wygrawerowaną dedykacją, to pamiątka, którą później można nawet przekazać następnym pokoleniom.Karafka z dedykowanym napisem, to propozycja dla wielbicieli typowo męskiego trunku. Jeśli Twój facet to koneser whisky z pewnością będzie zadowolony z takiego prezentu. Przy okazji jest to też elegancki element domowego wystroju.
Ten prezent nawiązuje do atawistycznej i odwiecznej walki człowieka z ogniem. Nie wiem jaką magię ma w sobie grill, że tak dobrze integruje wszystkich mężczyzn. Zawsze ich grupka skupia się wokół niego i ma wielką frajdę z przygotowywania jedzenia, choć tak naprawdę potrawy powstają wcześniej w kuchni. Myślę jednak, że jeśli facet jest absolutnym mistrzem grilla i ma już wypasiony model w ogródku, to zestaw akcesoriów do niego z grawerem będzie dopełnieniem dzieła. Taki upominek jest jednocześnie praktyczny i bardzo efektowny.


Jeśli do takiego prezentu postaramy się o kolację w pięknej scenerii, to efekt „wow” mamy zagwarantowany. Z naszej strony jego wybór i przygotowanie wymaga odrobiny wysiłku i zastanowienia się nad personalizowanym grawerem, ale jestem pewna, że warto. Z tych, małych, szczęśliwych chwil i drobiazgów, które składają się na piękną całość, cieszymy się przecież najbardziej.

Materiał powstał we współpracy z www.prezenty.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz