Nowości w pokoju prawie 3-latkaPokój Igora to jedno z najbardziej wychuchanych miejsc w naszym mieszkaniu. Jego wnętrze przeszło ostatnio małą metamorfozę, którą chcę się z Wami podzielić. Zrobiło się bardziej przytulnie i znalazło się trochę więcej miejsca do zabawy.

Nie całkiem biało czarno

Niedawno pokazywałam zdjęcia pokoju Igora (klik). Jednak z racji tego, że lubię zmiany we wnętrzach, a lokator pokoju trochę podrósł, trzeba było zrobić małe przemeblowanie. Przede wszystkim zrobiliśmy już wielkie otwarcie tablicowej ściany (jak ją zrobić możecie przeczytaj tutaj). Tablicowy domek był strzałem w 10! Igor bardzo chętnie tworzy na nim artystyczne dzieła, a my również możemy dodawać coś od siebie. Wygląd ściany non stop się zmienia i codziennie można wyczarować na niej coś nowego. Przy okazji zmieniliśmy też odrobinę układ w pokoju. Teraz obok łóżka stanęła kuchnia z Ikea, a pod oknem wylądował regał na zabawki i skrzynia, która jednocześnie pełni rolę ławki do czytania. W pokoju zrobiło się więcej miejsca i zdecydowanie jest teraz wygodniej.


Przytulny kącik do spania

W pokoju naszego prawie 3-latka zagościły też dodatki i tekstylia ze sklepu Otulmnie.plNa łóżku pojawił się miękki, miętowy kocyk z bawełny organicznej i ozdobna poduszka - gwiazdka z miętowym pomponem. Od razu zrobiło się piękniej i bardziej przytulnie. Z resztą zobaczcie sami.


Więcej miękkości i lepsza organizacja

Trafił do nas też miękki kosz na zabawki, co znacznie ułatwia wieczorne sprzątanie. Można przenosić go z miejsca na miejsce za uszy i bez problemu mieści on zabawki, które w ciągu dnia lądują na dywanie - koparki, auta, pluszaki i klocki. Wystarczy chwila, by w pokoju albo salonie zrobić porządek. Zdobi go motyw gwiazdek, więc wpasował się idealnie do stylu we wnętrzu pokoju Igora. To co cieszy mnie równie mocno, to możliwość prania go w pralce. 


Miętowy kocyk z bawełny organicznej - Poofi
Poduszka gwiazdka z pomponem - ref=”nofollow”Color Stories
Płócienny kosz na zabawki - ref=”nofollow”Color Stories


Wpis powstał we współpracy ze sklepem Otulmnie.pl, w którym znajdziecie miękkie i piękne tekstylia oraz akcesoria dla maluchów.

Jak podobają się wam zmiany i nowości w pokoju Igora?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz