Wystrzałowa atrakcja, czyli jak zaskoczyć gości na weselu


Przaśna sala z rosołem powoli odchodzi do lamusa. Nowożeńcy zwykle chcą, by ich przyjęcie było wyjątkowe i zorganizowane ze smakiem. Szukają oryginalnych lokalizacji, adaptują na swoje potrzeby np. stodoły, a w ogrodzie organizują atrakcje dla gości. Te ostatnie w połączeniu z niezapomnianymi przeżyciami mogą zapewnić pokazy pirotechniczne na weselu.

Czym są pokazy pirotechniczne?

Z pewnością to, co w pierwszym momencie przychodzi Wam do głowy, to po prostu sztuczne ognie na weselu. Może to też kojarzyć się z fajerwerkami, które znamy np. z Sylwestra. Pirotechnicy robią jednak znacznie więcej i tworzą prawdziwe, artystyczne widowisko, któremu towarzyszy indywidualnie dobrany podkład muzyczny. 

Pokaz trwa zwykle od 3 do nawet 10 minut i jest zsynchronizowany z muzyką, co daje niesamowity efekt. Miałam okazję oglądać takie show na żywo i przyznam, że zrobiło na mnie duże wrażenie. Para młoda dodatkowo zadbała o piękne oświetlenie ogrodu (m.in zostały wykorzystane pochodnie) i pałacyku, gdzie odbywało się przyjęcie, więc całość tworzyła elegancki i romantyczny klimat.


Nie tylko fajerwerki weselne

Oprócz widowiskowych wystrzałów priotechnicy mogą również zapewnić inne, wyjątkowe atrakcje. Para młoda może np. wjechać przed salę przez szpaler z płonących fontann lub wejść do budynku udekorowanego wodospadem iskier. Z kolei, w ogrodzie mogą zapłonąć inicjały nowożeńców. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a ich realizacja zależy właściwie tylko od pomysłów i oczywiście budżetu.

Ile to kosztuje? 

Oczywiście efekt w dużej mierze zależy od budżetu, którym dysponujemy, dlatego pokazy pirotechniczne wciąż należą do ekskluzywnych atrakcji. Ich ceny zaczynają się od 1500 zł (szczegółową ofertę znajdziecie tutaj: http://pyro-tech.pl ). Nie każdy pomysł udaje się jednak zrealizować wszędzie. Dużo zależy bowiem od ukształtowania terenu, odległości od lotnisk, wysokich drzew itd. Dlatego przed podjęciem decyzji, warto skonsultować się z doświadczonym zespołem pirotechników, którzy jednocześnie zadbają o bezpieczeństwo.

Na koniec zobaczcie film z pierwszego tańca, o którego oprawę zadbali pirotechnicy. Wrażenie mówi samo za siebie:


Jak podoba się Wam taka atrakcja? Macie inne propozycje - jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne?

Wpis powstał we współpracy z ekipą pirotechników - PyroTech.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz