Sesja rodzinna i brzuszkowa w kolorach lata

Piękna, przyszła mama z synem, ciepłe i soczyste kolory lata, dopracowane detale, bijąca ze zdjęć miłość i radość. Tak powinna wyglądać sesja rodzinna i ciążowa w 1. Zobaczcie realizację wyjątkowej sesji w wykonaniu Joli, która otwiera nowy cykl na blogu - najpiękniejsze polskie sesje rodzinne.
Na blogu często pokazuję inspiracje na sesje rodzinne i ciążowe. Najczęściej pięknych zdjęć szukam na amerykańskich portalach, ale uznałam, że najwyższy czas zacząć pokazywać realizacje cudnych sesji naszych rodzimych twórców. Coraz częściej wpadam bowiem na zdjęcia, które są pomysłowe, delikatne, eleganckie i realizowane w świetnym guście. Daleko im już do obciachowych sesji studyjnych z brzuchem ciążowym związanym kolorową płachtą albo z brzuchem piwnym taty w roli głównej. Nasi fotografowie robią świetną robotę i postanowiłam pokazać Wam jej efekty.
Nowy cykl otwiera sesja, która mnie zauroczyła. Jest w niej wszystko co uwielbiam - ciepłe i miękkie światło, dopracowane kadry, piękna mama i miłość do dziecka. Po prostu perełka :) Zobaczcie sami i inspirujcie się:
Więcej tych cudnych zdjęć i innych sesji w wykonaniu Joli możecie zobaczyć tutaj: http://www.jolantabt.pl/ 
Jak podoba Wam się sesja i nowy cykl?
Jeśli fotografujesz, robisz piękna zdjęcia rodzinne - napisz do mnie: inspiracjemamy@gmail.com. Twoja sesja może ukazać się na blogu w cyklu Najpiękniejsze polskie sesje rodzinne.

7 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia :) Trzeba mieć prawdziwy talent czy to tylko umiejętności, jak myślisz? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że to wypadkowa wielu składników - od talentu, po umiejętności, odpowiedni sprzęt, modeli, porę dnia itd. :) Mimo wszystko chyba talent jest tutaj podstawą do robienia takich cudnych fotek - widziałam mnóstwo pięknych zdjęć robionych przez amatorów, więc wszystko ma znaczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mało kto robi tak piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, mało kto ma dobry pomysł i potrafi go ze smakiem zrealizować. Ale i tak wydaje mi się, że takich pięknych sesji jest znacznie więcej niż choćby 2 lata temu.

   Usuń
 4. Też robiłam sesję ciążową i przyznam, że długo szukałam fotografki, która spełni moje wymagania. Miało być na zewnątrz w ogrodzie pełnym kwiatów, była wiosna. Pogoda niestety pokrzyżowała plany i zdjęcia wykonałyśmy w domu, ale są przepiękne. Zapraszam do obejrzenia, bo takiej fotograf jak Julita Pająk ze świecą szukać. Ma niesamowity smak :)
  http://savethemagicmoments.blogspot.com/2014/05/sesja-brzuszkowa.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia i to światło!

  OdpowiedzUsuń