10 insta mam, które warto obserwować

instagram parenting

Z Instagramem jest trochę tak, jak z kolorowymi magazynami. Wszyscy wiemy, że to ściema, ale lubimy je przeglądać. Z Insta na szczęście można zaczerpnąć coś więcej niż tylko kompleksy - inspiracje wnętrzarskie, świetne przepisy i po prostu piękne kadry z codzienności rodzica. Z przyjemnością zabieram Cię, więc na krótką wycieczkę po profilach moich ulubionych insta mam.

Na Instagramie jest sporo pięknych i inspirujących profili prowadzonych przez mamy. Lubię przeglądać je przy kubku kawy i chwilę się pozachwycać. Nie przeszkadza mi, że to tylko wycinek rzeczywistości, który jest często wyidealizowany. Zdaję sobie sprawę, a raczej po cichu liczę, że perfekcyjne insta mamy też miewają bałagan w kuchni i stertę nieumytych naczyń w zlewie. Cieszę się jednak, że mogę tam pooglądać naprawdę ładne obrazki. Do kogo zaglądam najczęściej?najlepsze instagramowe profile parenting

Profil Mrs. Polka Dot lubię za kadry pięknych, skandynawskich wnętrz w delikatnym, trochę kobiecym i pastelowym wydaniu. W tle toczy się normalne życie rodzinne. Dwie, małe dziewczynki cudnie dokazują, a na zdjęciach łapie je fajna mam z poczuciem humoru, którą bardzo lubię czytać. Polecam zdecydowanie!


najlepsze instagramowe profile parenting


Nebule to parenting w fajnym i ciepłym wydaniu. Autorkę lubię oglądać na Insta i czytać jej niezwykle inspirujące poradniki, z których wyciągam pomysły na zabawy z moim maluchem.


najlepsze instagramowe profile parenting


Ola jest mamą, a jej pasją są wnętrza i design, co widać na pierwszy rzut oka. Na jej profilu szukam przede wszystkim wnętrzarskich inspiracji.


najlepsze instagramowe profile parenting


Dominika jest mamą dwóch córek i ma w moim przekonaniu perfekcyjny instagram. Jej zdjęcia są po prostu idealne - sprawiają, że kawę chce się pić, śniadanie jeść, a łóżko ścielić jak nigdy. Kadry są dopracowane w każdym calu i po prostu robią świetne wrażenie.


najlepsze instagramowe profile parenting

Martyna to mama dwóch chłopaków, która na swoich zdjęciach pokazuje piękne i spokojne macierzyństwo. Jej zdjęcia są super jasne i przebija się w nich minimalizm. Bardzo mi się to podoba, a szczególnie kierunek, w którym ostatnio zmierza Instagram Martyny.


najlepsze instagramowe profile parenting


Profil prowadzi para zawodowych fotografów, którym filtry nie są już do niczego potrzebne. Ich fotografie po prostu bronią się same, a oglądanie kadrów z ich codzienności i podróży to po prostu wielka przyjemność.


najlepsze instagramowe profile parenting


Simply about Home to chyba jedno z najbardziej "przytulnych" miejsc w sieci. Na profilu Magdy znajdziemy piękne, wnętrza, ciepłe i miłe kocyki, życie rodzinne i dobrą kuchnię. Czego chcieć więcej?


fotografia dla mam


Mama fotografuje córkę na tle magicznych i tajemniczych szkockich plenerów. Brzmi i wygląda po prostu wspaniale.


najlepsze instagramowe profile parenting


Trochę babski, ale przy tym niezwykle wdzięczny i uroczy profil, który tworzy mama i córka. Kiedy przeglądam ich zdjęcia, zaczynam na chwilę żałować, że nie mam córki.


Kinga to mama dwójki wspaniałych maluchów, a przy tym fotograf i wielbicielka pięknych wnętrz i dobrej kuchni. Jej zdjęcia są jasne, spójne i po prostu piękne. Szczególną uwagę zwróćcie na piękny pokoik, który Kinga zaaranżowała dla córki - jest po prostu magiczny!

fotografia dla mam

To oczywiście nie koniec listy insta mam, które obserwuję. Codziennie podziwiam kolejne i jestem pod wrażeniem wspaniałych kadrów. Jeśli prowadzicie świetny profil na insta, koniecznie podzielcie się linkiem do niego w komentarzu. Nas możecie obserwować oczywiście na @inspiracjemamy:


fotografia dla mam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz